Trans-Centrum Arkadiusz Koła

Just Like You Like It

Zadzwoń do nas
+48 730-026-977, +48 793-694-886

Trans-Centrum Arkadiusz Koła

Just Like You Like It

Zadzwoń do nas
+48 730-026-977, +48 793-694-886

Wracamy z Włoch.

Dobry wieczór. Przesyłamy relację z załadunku naszego kierowcy Włodka. Załadował dzisiaj towar u klienta we Włoszech, jutro widzimy go na bazie 🙂  Miłego dnia i powodzenia!  Zespół Trans-Centrum.

SmartTruck od Mercedes Garcarek!

Dzień dobry 🙂 Od początku tygodnia wraz z Mercedes-Benz Garcarek prowadzimy testy nowych pojazdów tego producenta. Załączamy zdjęcie i dziękujemy bardzo firmie Garcarek- mamy nadzieję, że uda nam się wiele razem zdziałać 🙂 🙂  

Poniedziałkowa walka z żywiołem :)

Dzień dobry!  Za nami ciężki tydzień na drogach Europy, paraliż dosięgnął także Naszej załogi. Wrzucamy fotkę walki naszego Kierowcy z „żywiołem”.  

Życzenia świąteczne – Boże Narodzenie 2020

Drodzy klienci, pracownicy, partnerzy i dostawcy! Drodzy kierowcy! Wszystkim z Państwa i każdemu z osobna, z okazji świąt Bożego Narodzenia, składamy najserdeczniejsze życzenia! Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym, oby łatwiejszym roku 2021.   Zarząd firmy Trans-Centrum Arkadiusz Koła Jakub Koła

Już w Polsce.

Drodzy Klienci. Dzisiaj relacja z rozładunku włoskiego towaru w Polsce.

Nowa strona!

Witajcie drodzy klienci!  Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza strona przeszła „drobny” facelifting. Zapraszamy do obserwowania naszych poczynań na szlakach Unii Europejskiej. Pozdrawiamy Zespół Trans-Centrum.