Przejdź do treści

Zadzwoń do nas
+48 730-026-977, +48 793-694-886

Zadzwoń do nas
+48 730-026-977, +48 793-694-886

Transport multimodalny i intermodalny.

Dzień dobry 🙂 Wiecie Państwo czym jest transport multimodalny i intermodalny? Dziś przykład z naszej codziennej pracy z zastosowaniem jednego z nich: Transport intermodalny (inaczej kombinowany) to typ transportu polegający na przewozie ładunków środkami przewozowymi różnych gałęzi transportu. Oznacza to, że do przewozu ładunku wykorzystuje się więcej niż jedną gałąź transportu, przy jednoczesnym wykorzystaniu tylko jednej jednostki ładunkowej np. kontenera na całej trasie przewozów.  

Deliver quality :)

Dzień dobry!  Wczorajsza dostawa rur tlenowych z Włoch dla klienta w Łodzi. Nie było łatwo ich załadować 🙂 🙂 

Wracamy z Włoch.

Dobry wieczór. Przesyłamy relację z załadunku naszego kierowcy Włodka. Załadował dzisiaj towar u klienta we Włoszech, jutro widzimy go na bazie 🙂  Miłego dnia i powodzenia!  Zespół Trans-Centrum.

SmartTruck od Mercedes Garcarek!

Dzień dobry 🙂 Od początku tygodnia wraz z Mercedes-Benz Garcarek prowadzimy testy nowych pojazdów tego producenta. Załączamy zdjęcie i dziękujemy bardzo firmie Garcarek- mamy nadzieję, że uda nam się wiele razem zdziałać 🙂 🙂  

Poniedziałkowa walka z żywiołem :)

Dzień dobry!  Za nami ciężki tydzień na drogach Europy, paraliż dosięgnął także Naszej załogi. Wrzucamy fotkę walki naszego Kierowcy z „żywiołem”.  

Życzenia świąteczne – Boże Narodzenie 2020

Drodzy klienci, pracownicy, partnerzy i dostawcy! Drodzy kierowcy! Wszystkim z Państwa i każdemu z osobna, z okazji świąt Bożego Narodzenia, składamy najserdeczniejsze życzenia! Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym, oby łatwiejszym roku 2021.   Zarząd firmy Trans-Centrum Arkadiusz Koła Jakub Koła

Już w Polsce.

Drodzy Klienci. Dzisiaj relacja z rozładunku włoskiego towaru w Polsce.